Tenga masturbatoriai

Masturbatoriai – ne tik malonūs, bet ir naudingi sekso reikmenys

Daugelis vyrų iki šiol vis dar drovisi ir nesiryžta išbandyti jiems siūlomų sekso prekių. Tačiau varžytis tikrai neverta – sekso žaisliukai teikia ne tik malonumą, bet ir naudą. Jų padedami, galite išsklaidyti įtampą, pagerinti nuotaiką, o, jei partnerę turite, sekso reikmenų padedami galite geriau pažinti save ir savo kūną, išmokti kontroliuoti susijaudinimą, ejakuliaciją, pailginti sueitį bei atrasti naujų pojūčių.

Kas yra masturbatoriai?

Tenga masturbatoriai
Tenga masturbatoriai

Masturbatoriai – tai erotinės prekės, kurios padidina stimuliaciją masturbuojantis. Jie – įprasti ir lengvai naudojami sekso reikmenys, skirti stipriosios lyties atstovams. Anksčiau masturbatorių vaidmenį atlikdavo ne visuomet patogios guminės pripučiamos lėlės. Kažin, ar jomis naudotis buvo patogu ir ar tai sukeldavo kažkokį malonumą. Be to, kažin, ar galima buvo tikėtis diskretiškumo. Na o štai šiandien siūlomi masturbuokliai yra labai kompaktiški – tai ilgos tūbelės, kurių paviršius kietas, o vidinė dalis – minkštutė, tačiau tvirta, dažniausiai gaminama iš aukštos kokybės silikono arba gelio.

Populiariausios sekso žaislų – masturbatorių – rūšys

Sekso reikmenų parduotuvėse galite rasti dirbtines vaginas arba fleshlight, analinio sekso imitatorius, oralinio sekso imitatorius – tenga, penio pompas ir gumines lėles.

Kokius masturbatorius galima įsigyti?

Masturbatoriai gaminami ir vienkartiniai, ir daugkartiniai, dėl to skiriasi ir jų kaina. Beje, vienkartinį masturbatorių naudojant su prezervatyvu, masturbatoriaus tarnavimo laikas pailgėja (gali užtekti net iki kelių kartų). Beje, vienkartinis masturbatorius jau būna pilnai paruoštas naudojimui, jo vidus suteptas lubrikantu, tad nereikia papildomai jo įsigyti. Pigesnį masturbatorių galima įsigyti pabandymui – jei patiks, galėsite didesnę sumą investuoti ir į brangesnį. O gal toks sekso žaisliukas visai jums nepatiks ir pabandę nebenaudosite? Pigesnių masturbatorių kokybė šiek tiek prastesnė, pojūčiai – mažiau aštrūs. Kokybiškas masturbatorius kainuoja nepigiai, tačiau juo naudositės ne vienerius metus, tik būtina laikytis rekomendacijų – sekso reikmenį po kiekvieno panaudojimo kruopščiai išplauti šiltu vandeniu. Galima įsigyti ir specialių dezinfekcinių priemonių. Teks įsigyti ir lubrikanto – rinkitės tokį, kuris skirtas naudoti su sekso reikmenimis.

Masturbatorius galima pasirinkti pagal norimą efektą: naudojantis vienais jų, juntamas tarsi oralinis glamonėjimas, kiti sekso žaislai padeda imituoti lytinį aktą ir sukuria labai panašius pojūčius kaip mylintis realiai, su tikra moterimi, o tretieji masturbatoriai sukuria panašų efektą kaip masturbuojantis ranka, tik pojūčiai kur kas intensyvesni ir malonesni. Taigi norint atrasti tai, kas labiausiai tiks, reikės išbandyti bent porą trejetą sekso žaisliukų, taigi drąsiai galite įsigyti ne vieną, o kelis sekso žaisliukus, kad juos visus galėtumėte iš karto išmėginti ir palyginti. O gal jie visai nepatiks ir rinksitės guminę lėlę? Taip pat galima įsigyti ir masturbatorius su krūtimis ir keliomis angomis – pojūčiai bus išties realistiški.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *