Masturbatoriai – nauji ir patvarūs malonių žaidimų atributai

Dar ne taip seniai atsiradę ir sekso prekių parduotuvėse ypatingo susidomėjimo sulaukę masturbatoriai netruko išpopuliarėti visame pasaulyje. Iki tol norintiems patirti malonumą vyrams teko naudotis tokiais atributais kaip guminės lėlės. Dabar viskas yra gerokai paprasčiau. Nors vyriškiai kartais vis dar drovisi išbandyti sekso prekes, tačiau reikėtų nebijoti rinktis ir išbandyti viską – gyvename tik vieną kartą. Vyriškieji sekso žaislai atlieka kelias funkcijas: padeda išsklaidyti per dieną susikaupusią įtampą, leidžia geriau pažinti savo kūną bei pailginti aktą didinant lytinę ištvermę.

Masturbatorių priimta laikyti patogiausiu ir lengviausiu naudotis žaislu. Jis sudarytas iš dviejų dalių: minkštosios ir kietosios. Masturbatoriaus vidus išvagotas mažučiais kanalėliais, kad juo besinaudojantis vyras ar vaikinas pajustų dar didesnį malonumą. Kai kurie vyrai baiminasi, kad jų „daikčiukas“ masturbatoriuje tiesiog netilps. Jaudintis neverta, kadangi pastarųjų sekso žaislų standartinis ilgis – 23-24 cm, o skersmuo – apie 10 cm. Masturbuojantis galima reguliuoti judesių intensyvumą, įsiskverbimo gylį ir kt.

Kaip ilgai naudosiu masturbatorių?

Masturbatoriai – tai daugkartiniai sekso reikmenys, kurių, panaudojus vos kartą, tikrai neteks išmesti. Užsienio rinkoje galima rasti ir vienkartinių masturbatorių, kurie yra santykinai elementarūs ir nebrangūs, tačiau jie nesuteikia tokių ypatingų pojūčių, kaip kad daugkartinės priemonės. Norint, kad daugkartinis masturbatorius tarnautų ilgiau, jį kaskart panaudojus reikia išplauti su šiltu vandeniu be muilo ir kitų ploviklių.

Masturbatorių pasirinkimas šiuolaikinėje rinkoje

Sau tinkantį masturbatorių rasti gali praktiškai kiekvienas vyras, atsižvelgęs į savo poreikius ir pomėgius. Sukurta tokių žaislų, kurie padeda imituoti tiek paprastą, tiek ir oralinį seksą. Masturbatoriaus anga gali priminti moters lytinius organus arba lūpas – kiekvienas vyras renkasi tai, kas jam priimtiniau. Niekas nedraudžia išbandyti ir kelių rūšių masturbatorių, suteikiančių įvairių malonių pojūčių. Masturbatoriai pagaminti iš specialios patentuotos medžiagos, taigi jais naudotis itin malonu. Jie parduodami kartu su patogiais ir stilingais dėklais. Beje, norint naudotis masturbatoriumi, prireiks įsigyti ir lubrikantą. Straipsnių apie tai, kaip pasirinkti tinkamiausią ir neprašauti, rasite internete – daugelyje tekstų išsamiai paaiškinta, koks lubrikantas kokiai paskirčiai tinkamiausias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *