seksas lovoje

Būdai ir technikos, padėsiančios paįvairinti lovos žaidimus

Viliojantis, romantika dvelkiantis seksas praskaidrina kasdieninę rutiną ir iš naujo pakursto karštus abipusius jausmus. Tokio sekso tobuli komponentai – švelnūs žodeliai vienas kitam, glamonės, prisilietimai, švelnumas bei tam tikrą įžanga, pavyzdžiui, švelnus erotinis masažas. Romantikos dar daugiau įkvepia aistringas žvilgsnis, palaikomas akių kontaktas. Suvilioti turite ne tik jo ar jos kūną, bet ir mintis, pavergti širdį ir protą.

seksas lovoje

Romantiškas, emocijų kupinas seksas. Kas labiausiai padės sukurti romantišką ir jaukią atmosferą? Labai jaukią aplinką namuose sukurs uždegtos žvakės, rami muzika, gal netgi atkartojanti gamtos garsus ir motyvus, sklindantys kvapai – šiuo tikslu galite panaudoti ir kvapnias žvakes, smilkalus ar eterinius aliejus. Yra ir specialios sekso prekės – aliejai, skatinantys abipusę aistrą ir sužadinantys potraukį. Tad jeigu sunku atsipalaiduoti ir pamiršti dienos rūpesčius, padėti jums gali būtent šios priemonės. Nereikėtų pamiršti ir švelnios įžangos, glamonių: iš naujo prisiminkite vienas kito jautriausias erogenines zonas ir jas atraskite vėl ir vėl. Ir labai svarbu neskubėti, viską daryti lėtai ir su pasimėgavimu, antraip tai jau nebebus romantiškas, įspūdžių ir potyrių kupinas vakaras. Jei turite drąsos ir ryžto, galite sušokti ir viliotinį ar striptizą – šokius, kurie vyrus tiesiog veda iš proto. Šiuo tikslu tobulai tiks sekso prekės – peniuarai, gundantys apatinukai, botagėliai, kaukės, kūno kojinės ir visa kita, kas tik tiks ir pritiks jūsų „numeriui“.

Audringas, aistringas seksas ir taip vadinamasis „greitukas“. Jei jums patinka netikėtas seksas, tik grįžę namo, imkitės iniciatyvos: imkite glamonėti, nusimeskite drabužius ir padėkite nuo jų išsilaisvinti savo mylimajam ar mylimajai. Blogiausia, ką galite pasirinkti tokiam seksui – tai miegamojo lova, tad šėlionėmis užsiimkite bet kur – virtuvėje ant stalo, vonioje ar duše, svetainėje ant foteliuko ar sofos ir taip toliau. Šio sekso esmė – trumpam pamiršti visus tabu ir, savęs nevaržant, atsiduoti laukinei žvėriškai aistrai. Aistringo sekso esmė – mylimasi taip, lyg vienas kito būtumėte nematę kelis mėnesius ar net metus ar tarsi lyg tai būtų jūsų gyvenime paskutinis meilės aktas. Tokiam seksui pikantiškumo gali suteikti sekso prekės, tik kažin, ar įsiaudrinę dar suspėsite apie tai pagalvoti. Jei labai skubate ir, pavyzdžiui, jau už pusės valandos turite būti darbe, bet staiga jus užvaldė nežmoniškas noras pašėlti su savo partneriu – pirmyn. „Greitukas“ truks vos kelias minutes, tačiau geros nuotaikos ir energijos užtaisas visai ateinančiai dienai – tiesiog garantuotas. Taigi atsiduokite aistrai ir užsiimkite seksu kur jums patinka ir kaip tik patinka.

Netradicinis seksas. Jei seniai svajojate apie kažką nauja? Pats metas imtis iniciatyvos ir pradėti pokyčius. Daugelis žmonių turi slaptų svajonių, susijusių su seksu. Be to, nustebtumėte sužinoję, kad daugeliui kur kas labiau patinka ne švelnus, bet grubus ir įsimintinas seksas. Taigi pirmyn – paimkite šalikėlį ir užriškite jos arba jo akis, švelniais antrankiais surakinkite rankas, supančiokite kojas. Įdomu, kaip elgsis partneris, jausdamasis visiškoje jūsų valioje? Pabandykite. Tokį netradicinį seksą labai praturtina sekso prekės. Kūną galite kutenti švelnia plunksna, įaudrinti botagėliu ir taip toliau. Nepamirškite pasipuošti seksualiais drabužiais, kurie pridengs jus, paryškins privalumus ir leis pamiršti nedidelius trūkumus. Nepamirškite, kad jūsų paslaugoms – ir ugnis bei ledas. Masažą galite atlikti su ledo gabalėliu arba su pašildytu masažo aliejumi: ieškokite ir atraskite tai, kas jums abiem malonu ir kas priimtina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *