penio dinimas ne visda stebina moteris

Ar penio didinimas išties būtinas?

Ne veltui penis vadinamas vyriškuoju pasididžiavimu. Pagal kūno masę žmonių lytinis organas yra labai stambus, lyginant su visa gyvūnija, tačiau nemaža dalis vyrų vis tiek yra nepatenkinti. Galbūt dėl to kalta sekso industrija, galbūt pornografiniai filmai, kuriuose vyrukai švaistosi 18-20 cm ilgio lytiniais organais? Kad penio didinimas aktualus, rodo į el. pašto dėžutes ateinantis brukalas – laiškai, kviečiantys įsigyti penio didinimo prietaisus ar tabletes. Tačiau ar moterims išties toks svarbus didelis vyriškas organas, ir koks penis apskritai patinka merginos ir moterims – ar ilgesnis, ar kaip tik – storesnis, o gal gerai ir mažylis?

penio dinimas ne visda stebina moteris
penio dinimas ne visda stebina moteris

Penio dydis priklauso nuo daugybės faktorių

Nėra vieno ir vienintelio būdo, kaip išmatuoti penio ilgį ir storį. Beje, penio ilgis nėra pastovus: jis gali kisti priklausomai nuo temperatūros, paros laiko, nuo mylėjimosi dažnumo bei nuo matavimo būdo. Norint išmatuoti varpą, reikia, kad ji būtų maksimaliai standi, tai yra erekcijos būsenoje. Beje, ir penio ilgį reikia matuoti stovint, o ne atsisėdus ar juo labiau gulint. Pradėti reikėtų nuo galvutės ir matuoti reikia einant link šaknies, o ne atvirkščiai – tik tuomet gausite tikslesnius rezultatus.

Ar patenkate į statistiką?

Vidutiniškas penis yra 13-15 cm ilgio, tačiau paklaida gali būti labai įvairi – net ir 10,7 cm ir 19,1 cm ilgio peniai dar patenka į šiuos standartus – tai yra visiškai normalus lytinio organo dydis. Tačiau medicinoje egzistuoja ir terminas, apibūdinanti itin smulkų, vos 6-8 cm siekiantį lytinį organą – tokia varpa vadinama mikropeniu. Tokio penio didinimas itin aktualus. Jis – duotas gamtos, o 6-8 cm skaičiuojami susijaudinimo būsenoje. Tačiau gailėti vyrų, kurių gamta neapdovanojo standartinio dydžio lytiniais organais, tikrai neverta, nes ir jie gali tinkamai įsiskverbti ir apvaisinti kiaušinėlį, pratęsti giminę. Beje, žmogui senstant, lytiniai organai nesusitraukia ir nesumažėja.

Apie vyriškojo lytinio organo dydį – objektyviai

Beje, penio ilgis labai skiriasi ramybės ir erekcijos būsenoje, ir, pavyzdžiui, visai nereiškia, kad ramybės būsenoje ilgas penis dar labiau ženkliai padidės sustandėjęs, ir atvirkščiai – tikras nykštukas ramybės būsenoje gali virsti ypač dideliu gigantu. Taigi apie penio dydį jokiu būdu nespręskite matydamos penį ramybės būsenoje. Beje, vyrai dažnai mėgsta girtis ir šiek tiek pervertina savo vyriškojo pasididžiavimo ilgį – tai natūralu, nes kuo didesnis jo pasididžiavimas, tuo vyrukas savimi labiau pasitiki.

Faktai:

  • Grožio etalonas senovės Graikijoje buvo ne didelis, bet mažas penis – tai matyti ir garsiosiose skulptūrose.
  • Didelis, erekcijos būsenos penis antikoje vaizduotas tuomet, kai norėta ką nors pajuokti.
  • Šiandien penio didinimas aktualus tik maždaug kas trečiam-ketvirtam vyrui.
  • Savo organo dydžiu patenkinti 55 proc. vyrų, tuo tarpu savo partnerių peniu dydžiu patenkintos net 85 proc. moterų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *